Hemato-oncologie: Bijwerkingenmanagement centraal in september

In september staat bijwerkingenmanagement centraal. In drie interactieve webinars bespreken we achtereenvolgens CLL, MM en AML. Hematologen en verpleegkundig specialisten bespreken actuele casuïstiek uit de dagelijkse praktijk en gaan in op het herkennen, voorkomen en behandelen van bijwerkingen bij deze aandoeningen.
Deze webinarreeks bouwt voort op het succesvolle webinar Bijwerkingenmanagement bij de behandeling van lymfoom. Ook in deze reeks staan nieuwe therapieën, actuele casuïstiek en praktische inzichten centraal. We bespreken hoe zorgprofessionals kunnen inspelen op nieuwe bijwerkingen en de uitdagingen die deze behandelingen met zich meebrengen.
Daarnaast is er aandacht voor multidisciplinaire samenwerking, gestructureerd handelen en praktische afwegingen rondom behandeling, monitoring en nazorg.
Een diverse line-up van hematologen en verpleegkundig specialisten gaat aan de hand van herkenbare casuïstiek in op vragen als: Hoe herkent u complicaties tijdig? Hoe maakt u weloverwogen behandelkeuzes? En hoe houdt u de zorg veilig en haalbaar voor uw patiënt?
De programma’s komen onafhankelijk tot stand en worden financieel mogelijk gemaakt door sponsoring.
Meer informatie of inschrijven voor één of alle webinars? https://farmacotherapie.org/dossier/bijwerkingenprogramma/